Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

E-Ticaret Yazılımı

single-06

E-ticaret Yazılımı

Dijital dünyaya güvenle entegre olun!

Hizmet ve ürünlerinizi sınırsız sayıda insana ulaştırma imkanı sağlamak ve ticaret hedeflerinizi dijital dünyaya entegre etmek için iyi bir e-ticaret yazılımı olmazsa olmazdır. Kullanıcılar açısından kolay, aynı zamanda güvenli bir e-ticaret yazılımı ile sanal mağazanızı oluşturabilir, Google’da daha geniş hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

 

Siz de ürünlerinizi ve hizmetlerinizi dijital dünyaya güvenle taşımak, sınırsız bir müşteri profiline sahip olmak istiyorsanız… Gelin sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza en uygun e-ticaret yazılımını ortaya çıkaralım.

165 +

E-Ticaret Sitesi

75 +

Özel Proje

10 +

Yıllık Tecrübe

E-Ticaret

Güvenli bir e-ticaret yazılımı İle geniş satış ağı yakalayın

Nitelikli bir e-ticaret yazılımına sahip olmak, size sadece online ticaret yapma fırsatı vermekle kalmaz. Web sitenizi, sektördeki rakiplerinize ve dijital dünyadaki risklere karşı korur. E-ticaret yazılımı alanında profesyonel ekibimiz ile hem ürün ve hizmetlerinizi tasarımı güçlü ve güvenli şekilde sunmanızı sağlar, hem de siteniz için tüm güvenlik önlemlerini alırız. Böylece müşteri ve potansiyel müşterilerinize sürekliliği olan kaliteli bir sanal mağaza sunabilirsiniz. Güvenli ve nitelikli bir e-ticaret yazılımı sayesinde, siz de geniş satış ağına sahip olmak için bizimle hemen işbirliğine başlayın!

Nasıl Yapıyoruz?

Kurumsal E-Ticaret Çözümlerimiz

E-Ticaret yazılımı hazırlarken nelere dikkat ediyoruz?

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

NELER YAPTIK?

Referanslar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte imza attığımız bazı projeler.
+ Tüm Referanslar

E-TİCARET YAZILIMI HAKKINDA

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret hakkında sıkça merak edilenleri cevaplıyoruz.

E-ticaret, aslında ürün ve hizmetlerin online platform üzerinden satışa sunulması demektir. Neredeyse her sektör ve firma için e-ticaret artık olmazsa olmaz bir durum haline gelirken; sorunsuz bir yazılım ile web sitenizi kurmak en önemli adımdır. E-ticaretteki en temel başarı kriteri kolay ve hızlı kullanım sunan web sitesi sayesinde trafik ve satışların yüksek olmasıdır.

E-ticarete başlamak için gerçekte bir mağaza veya dükkan sahibi olmanıza gerek yok. Eğer varsa da e-ticarete geçmeye karar vermeniz ilk başta yeterli. Ardından tabii ki bazı teknik gereklilikleri yerine getirmelisiniz. Bunların başında satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin olması, yasal bir şirket sahibi olmak, ürün ve hizmetlerinizi sergileyeceğiniz bir e-ticaret sitesine sahip olmak, sanal pos ve kargo anlaşmalarını tamamlamak geliyor.

Elbette yapabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırlayacağımız panelin en önemli özelliği kullanım kolaylığı sunmasıdır. Ayrıca uzman ekibimiz tarafından verilecek panel eğitimi sayesinde çok daha kısa sürede paneli kolayca kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Elbette yapabilirsiniz. “Dropshipping” olarak da bilinen stoksuz e-ticaret yöntemi, xml olarak adlandırılan tedarikçi firmaların ürün stoklarını satın alarak gerçekleştirilebilir. Böylece tedarikçilerin elinde bulunan ürünleri kendi sitenize entegre etmiş olursunuz. Tabii ki bunun için de profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekir.

Marka bilinirliği ve hedef kitleye daha hızlı ulaşma açısından e-ticaret sitesine reklam vermek faydalı olacaktır. Google’ın sunduğu reklam alternatifleri sayesinde, hedef kitlenizi anahtar kelimeler, konum, yaş aralığı, kullanıcı davranışları, zaman aralığı gibi pek çok değişkeni göz önünde bulundurarak özelleştirebilirsiniz. Bu da istediğiniz kiteleye çok daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Üstelik reklamları ürün bazında da çıkabilir, direkt satış odaklı bir strateji izleyebilirsiniz.

Müşteriye ödeme çeşitliliği sunarak sanal pos, EFT& Havale, kapıda ödeme seçeneklerinden hepsiyle satış gerçekleştirebilirsiniz.

Evet tanımlayabilirsiniz. E-ticaret yazılımınız, pos hizmeti olan ve satış yapmak istediğiniz tüm online ödeme yapıları ile uyumlu şekilde tasarlanır.

İletişime Geçin

İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12