Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

Inbound Pazarlama

single-06

Inbound Pazarlama

Inbound Pazarlama İle Ziyaretçilerinizi Müşterilerinize Dönüştürün!

Inbound Pazarlama tekniği geleneksel ve verimsiz pazarlama yöntemlerine kıyasla, direkt yayınlanan içeriklerle ziyaretçilerin ilgi alanlarına odaklanmakta ve onları verimli müşterilere çevirmektedir. Birçok aşamadan oluşan, çok katmanlı bir pazarlama stratejisi ile müşteri kitlesini ve marka bağlılığını arttırmak hedeflenir. 

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları, müşterilere dönüştürebilmek amacıyla ziyaretçilerinizin iletişim bilgilerini alabileceğimiz pazarlama stratejileri üretiyoruz. Bu sayede yaptığınız kampanyalar ya da kişiye özel tekliflerinizi onlara sunuyor, satış potansiyelini ve müşteri portföyünüzü artırıyoruz.

Ziyaretçileri potansiyel müşterilere çevirdikten sonraki en önemli aşama onlar aktif müşterilere çevirmektir. Bu aşamada; aday skoru, e-mail marketing, pazarlama otomasyonu ve kapalı döngü raporlama süreçlerini kullanıyoruz.

Ziyaretçileriniz artık müşterileriniz olduğuna göre onları unutmadan kendinizi sürekli hatırlatmalı ve onları önemsediğinizi göstermelisiniz.

MARKANIZI BİRLİKTE BÜYÜTELİM

Websight İle Inbound Marketing

Inbound Pazarlama, sizi tanımayan kitleye ulaşıp ardından markanıza kalıcı ve sadık müşteriler kazandırmak için atılan adımların, bu amaçla kullanılan araçların tümünü kapsamaktadır. Markanıza ziyaretçi çekme, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürme, müşterileri markanıza sadık kalma konusunda Inbound Pazarlama Stratejileri büyük önem taşır.

Nasıl Yapıyoruz?

Inbound Pazarlama

Inbound Pazarlama Stratejisini uygularken hangi adımları izliyoruz?

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çalıştığımız Markalar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte birlikte çalıştığımız bazı markalar.
Doktor Muayene
CASAVIVA
Ege Şehir Hastanesi
Plaza Cubes
IQ Plus
Barış İletişim
Sağlıklı Kutu
Emin Kariyer
RST Türk
Adler Enerji A.Ş.
Re-vize

Inbound Pazarlama

Sıkça Sorulan Sorular

Inbound Pazarlama Nedir? Inbound Pazarlama Hakkında Merak Edilenler

Inbound marketing, bir ürün veya hizmet için hedef kitlenin dikkatini çekecek yöntemlerle müşteri çekmenize olanak sağlayan bir pazarlama yöntemidir. B2B iş yapan şirketler, sağlık sektörü ve hastaneler, yazılım şirketleri, üniversiteler, banka ve finans sektörü, e-ticaret siteleri, seyahat ve turizm sektörü başta olmak üzere birçok sektör Inbound pazarlama yönteminden yararlanabilir.

SEO, Inbound pazarlamanın bir türü değildir ancak Inbound pazarlama SEO, sosyal medya, mailing gibi yöntem ve kanallardan faydalanır. Dolayısıyla Inbound pazarlama için SEO çalışması yapmak gerekli ve yararlıdır.

Doğru bir pazarlama stratejisi ile satışlarınızı doğrudan etkilemek mümkün. Inbound marketing, müşterinin ihtiyacı olan ürün ve hizmeti ona sunduğu için satışların artmasına da etki etmektedir.

Inbound marketing web sitesi trafiğini artırdığı için kurumsal web siteniz için tercih etmenizde fayda vardır.

İletişime Geçin

İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12