Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

Mobil Uygulama

single-06

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama İle Prestijinizi Artırın

Günümüzde bireylerin yaklaşık %68’i akıllı cihazlardan en az 1 tanesini kullanmaktadır. Bu oran ise günümüz teknolojisinin ve pazarlama sektörünün dikkatini çekmiş, bu alanda büyük ilerlemeler kaydedilmiştir.

Bilindiği gibi İOS ve Android tabanlı akıllı telefonlar dünya genelinde oldukça yaygın. Bu sebeple neredeyse tüm kurum veya kuruluşların, bu kullanıcılara hitap etmek amacıyla birer uygulamaları bulunmakta.

Bu uygulamalardan bir kısmı kullanıcılara hizmet vermek amacıyla tasarlanırken bir kısmı ise reklam, tanıtım ve kurumsallık belirtisi olarak yapılmaktadır. Bu aşamada müşterilerimize istedikleri her alan veya sektörle alakalı olarak İOS ve Android tabanlı akıllı cihazlarda sorunsuz performans veren uygulamalar geliştirmek de ve yine müşterilerimiz bir mobil uygulamadan beklediği her şeyi karşılaya bilmekteyiz.

Mobil uygulamalar günümüzde iki farklı araç ile geliştirile bilmektedir.

  • Native Mobil Programlama

Bu araç da yapılacak uygulama hangi alt yapıda hizmet verecekse o alt yapının dilinde yazılmasını sağlamaktadır.

  • Hybrit Mobil Programlama

Bu araç ise HTML5 ve CSS3 ile hazırlanıp, çeşitli javaScript kodları ile yazılan cihazla iletişime geçirilmesi prensibine dayanan bir programlama çeşididir.

İki farklı araç için de alanında uzman kadromuz sayesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz uygulamayı, yine dilediğiniz şekil ve fonksiyonlarda tasarlayıp, hizmetinize sunuyoruz.

 

MARKANIZ FARK YARATSIN

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulama ile reel olarak yaptığınız tüm işleri yapabilir, müşterilerinize işlevsel hizmetler sunabilir, personelleriniz için yapılan işlerde pratiklik sağlayacak uygulamalar hazırlatabilir, kar amaçlı reklam gelirli uygulamalar yaptırabilir ve dijital yayıncılık için haber ve dergi uygulamaları tasarlatabilirsiniz. Bunların haricinde kurum veya kuruluşlara özel uygulamalarda yine verilen direktifler doğrultusunda hazırlanabilmektedir. Tek tıkla telefonunuzdan ulaşabileceğiniz mobil uygulamalar, günümüz teknolojisiyle birçok alanda hayatı kolaylaştırmaktadır. Büyümek ve daha çok kitleye hitap etmek isteyen herkesin mutlaka mobil uygulamalar vasıtasıyla hedef kitlesini desteklemesi gerekmektedir. Bu aşamada uzman yazılımcı ekibimiz ile sizlere kaliteli bir mobil uygulama sunma yolunda adımlar atıyoruz.

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çalıştığımız Markalar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte birlikte çalıştığımız bazı markalar.
Doktor Muayene
CASAVIVA
Ege Şehir Hastanesi
Plaza Cubes
IQ Plus
Barış İletişim
Sağlıklı Kutu
Emin Kariyer
RST Türk
Adler Enerji A.Ş.
Re-vize
İletişime Geçin

Mobil Uygulama İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12