Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

SEO Danışmanlığı

single-06

Uzman SEO Ajansı

SEO Danışmanlığı İle Rakiplerinizi Geride Bırakın

Web sitelerinizin yüksek ziyaretçi potansiyeline sahip olabilmesi ve gelen ziyaretçilerden yeterli feedback alabilmeniz için belli SEO kriterlerine uymalı ve sürekli olarak analiz ve raporlamaya tabii tutmalısınız. Websight olarak kurumsal firmalar için uzun süreli SEO çalışmalarına imza atıyor, ziyaretçi sayısının ivmelenmesi ve buna paralel olarak geri dönüşlerinizin artmasına olanak tanıyoruz. Uzun süreli bir çalışma gerektiren SEO’yu, alanında uzman ekibimizle A’dan Z’ye analiz ederek, sizlerin arama motorları karşısındaki etkinizi yükseltiyoruz. 

SEO’nun öneminin her geçen gün artıyor, Websight olarak özellikle bu konuya eğilimli ve uzmanlık alanı olarak SEO’yu seçen ve kendini sürekli bu alanda geliştiren ekip arkadaşlarımız sayesinde, güncel SEO ve arama motorları yeniliklerini takip ederek, yılların ötesine uzun soluklu çalışmalara imza atıyoruz.

110 +

SEO Hizmeti

5000 +

Başarılı Anahtar Kelime

10 +

Yıllık Tecrübe

MARKANIZI BİRLİKTE YÜKSELTELİM

SEO Ajansı

SEO konusunda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. SEO alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. SEO konusundaki ihtiyaçlarınızı giderebilmek için, kendimize özgü çalışma sistemlerimiz sayesinde en doğru sıralama yükselme yollarını belirliyor ve bu yol haritası doğrultusunda web sitenizden tam verim almanızı sağlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

SEO Uzmanı

SEO danışmanlığı verirken hangi yolları izliyoruz?

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çalıştığımız Markalar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte birlikte çalıştığımız bazı markalar.
Doktor Muayene
CASAVIVA
Ege Şehir Hastanesi
Plaza Cubes
IQ Plus
Barış İletişim
Sağlıklı Kutu
Emin Kariyer
RST Türk
Adler Enerji A.Ş.
Re-vize

SEO Danışmanlığı Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

SEO hakkında merak edilenleri cevaplıyoruz.

Öncelikle belirtmek gerekir ki SEO'da hiçbir yer Google'da 1. sıra garantisi veremez. Markanıza ait web sitenizin 1. sırada çıkmasını garanti eden kişi ve kurumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. SEO çalışmaları her ne kadar 1. sırada çıkma garantisi vermese de doğru bir SEO çalışması ile 1. sayfada yerinizi alabilirsiniz.

Etkili ve doğru bir SEO çalışması ile web siteniz 1. sayfada yer alabilir. Arama motoru optimizasyonu arama kelimeleri ile sitenizi ziyaret eden kişi sayısı artacağı için siteniz de buna bağlı olarak yükselecektir. Görülebilirliği ve ulaşılabilirliği artan web siteniz sayesinde potansiyel müşterilerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SEO çalışması markaya ve dolayısıyla ihtiyaca göre farklılık gösterir. SEO optimizasyon çalışmalarının temelinde markanın ihtiyacı olan planlama ve strateji yer alır. Dolayısıyla bazı siteler için 3-4 aylık bir SEO çalışması yeterli olurken bazılarında daha uzun süreli bir çalışma gerekmektedir. Bu tamamen markanızın sektördeki konumuna, rakipler arasındaki durumuna, markanızın ihtiyaçlarına ve eksiklerine göre değişmektedir. İletişime geçmeniz halinde İzmir'de bulunan SEO uzmanı ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arama motoru trafiği, dijital dünyada yer alan markanız için hayati önem taşımaktadır. Web siteniz arama motorunda üst sıralara çıkabildiği gibi alt sıralara da gerileyebilir. Bunun belli başlı bazı sebepleri vardır. Eğer web sitenizin içeriği güncel değilse ve SEO çalışmalarına ara vermişseniz web siteniz düşüş yaşar. Bunu önlemenin ilk adımı sitenizi güncel tutacak SEO çalışması yapmaktır. İzmir SEO ajansı Websight olarak sizlere SEO desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

SEO çalışmaları iki kısma ayrılır: Site içi SEO çalışması ve site dışı SEO çalışması. Sayfa içi SEO çalışmalarında, web siteniz içinde bulunan kısımlar üzerinde bir çalışma yapılır. Site içi SEO, organik trafik çekmek için yapılmaktadır. Site dışı SEO çalışması ise, sayfa dışı yapılan SEO çalışmalarıdır. Web siteleri arasında organik bir ilişki kurma amaçlanmaktadır.

Her web sitesinin ihtiyacı olan SEO çalışması ve anahtar kelime seçimi farklılık göstermektedir. Buna bağlı olarak SEO çalışma fiyatları da değişkenlik gösterir. Web siteniz için SEO analizi yapmadan bir fiyat vermek doğru değildir.

Öncelikle Seo Ajansı seçerken dikkat etmeniz gereken nokta firmanın size katacağı değerdir. Web sitenizi kısa sürede birinci sıraya taşıyacağını söyleyen bir firmayla çalışmaktan kaçınmalısınız çünkü bu pek de mümkün değildir. Zaman içinde bu yükselişi yakalayabilirsiniz fakat bunun garantisi verilemez, sizlere verilebilecek garanti ise site performansının, site trafiğinin, kullanıcı deneyiminin artması sonucunda web sitenizin arama sonuçlarında muhakkak yükseleceğidir. Bu performansın artışını ise seo yardımcı araçları ile gözlemleyebiliyoruz. Öncelikle web sitesinin önceki performansı incelenmeli, performans arttırmak için izlenecek strateji belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Daha sonra değişiklik yapılan sayfaların performansları kontrol edilmelidir. Performanslar Google Search Console ile rahatlıkla takip edilebilmektedir. Search Console ile kullanılabilirlik, mobil ve masa üstü hataları, Url denetimi gibi kriterleri, ayrıca hangi arama terimi ile sayfaya trafik sağlandığı ve hangi linklerden trafik geldiği düzenli olarak takip edilebilmektedir. Performans ölçümü için bir diğer önemli nokta da sitenin hızıdır. Seo yardımcı araçlar ile web sitesinin hızı ölçülebilmektedir. Bu kriterlerin takibi ve raporlandırılması SEO çalışmaları performansını yansıtacaktır. Konusunda uzman SEO danışmanı ekibimiz, sizlerin ihtiyacı olan tüm çalışmaları büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir

İletişime Geçin

SEO Danışmanlığı İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12