Ankara Caddesi No:15, Mistral İzmir, Kat:39 Konak/İzmir

Web Yazılım

single-06

Web Yazılım

Web Yazılım Çözümleri İle Seviye Atlayın

CRM yazılım çözümleri, günümüzdeki en büyük sorunlardan biri olan zaman yönetimi ve planlama için büyük küçük fark etmeksizin tüm firma veya şirket departmanlarında çok önemli bir önceliğe sahip olmasıyla bilinmektedir. Bunun sebebi işlerin hızlı ve daha sistemli bir şekilde ilerlemesine olanak tanımasıdır..

Bu sebeple zorlanmanızı ve karışıklıkları engelleyecek olan, beklentilerinizi karşılayabilecek CRM yazılımları üretiyor ve işinize destek oluyoruz.

Websight ailesi olarak ihtiyaçlarınızı ve bir yazılımdan olan beklentilerinizi analiz ediyor, bu ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en stabil şekilde giderebileceğiniz web yazılım çözümleri ile sizlere sunuyoruz.

75 +

Web Yazılım

350 +

Web Tasarımı

10 +

Yıllık Tecrübe

MARKANIZA SEVİYE ATLATALIM

Web Yazılım Ajansı

Yoğun iş temposunun hâkim olduğu bir ortamda, işlerinizin daha hızlı ve pratik bir şekilde halledilmesini, gerekli analizlerin ve raporların kayıtlar halinde tutulmasını talep edebilirsiniz. Bu aşamada bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için beklentilerin ötesinde özel yazılımlar tasarlayıp, bilişim çağına yakışır şekilde işlerinizin daha hızlı ve pratik bir şekilde işleyebilmesini sağlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Web Yazılım Çözümlerimiz

İhtiyacınız Uygun Web Yazılımlarını Nasıl Tasarlıyoruz?

Bizi Tercih Edenler

Müşteri Yorumları

Dijital alanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Dijital performans alanındaki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bir arkadaşımız aracılığı ile tanıstık Yunus bey ile. Profosyonel ve iş disiplini olan bir yönetici. Bu mecrada güvenilir çözüm ortakları bulmak gerçekten zor. Izmir 'de...

Devamını Oku
testimonial-img

Halil Hüseyin Çağatay

Aylar öncesi web sitesi yaptırmak için bir tanıdık sayesinde yunus beyle tanıştık. önce web sitemizi tasarladı ve beklentimin çok çok üzerinde bir site oldu. yaptığı işte...

Devamını Oku
testimonial-img

Şeyma Türkoğlu

Websight firmasının kurucusu Yunus Vural ile 2 yıldır çalışmaktayım. Kendisi ve ekibi websitenizle ilgili gönül rahatlığıyla her türlü hizmeti alabileceğiniz bir firma....

Devamını Oku
testimonial-img

Candan Mezili

Yeni site tasarımımızı websight firmasından yunus bey ile çalışarak yaptık. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman biri. Site bittikten sonra dahi birçok güncelleme, d...

Devamını Oku
testimonial-img

Özgür Gözlüklü

Websight ekibi ile uzun bir süredir çalışıyoruz. 7/24 iletişim olanağı, sorumluluklarını bilmeleri, alanlarında uzman bir kadroya sahip olmaları vb. gibi onlarca şey saya...

Devamını Oku
testimonial-img

Ersin Yıldırım

NELER YAPTIK?

Referanslar

Websight'ı tercih edenleri tanımak ister misiniz? İşte imza attığımız bazı projeler.
+ Tüm Referanslar

Web Yazılım Çözümleri

Sıkça Sorulan Sorular

Web Yazılım Çözümleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bir web sunucusu üzerinde çalışan tüm kodlamalara web sitesi yazılımı denir. Eğer web sitenizde farklı özelliklerin olmasını istiyorsanız web sitesi yazılımına ihtiyacınız vardır. Markanıza ait web siteniz için bir web yazılımcı ile birlikte çalışmak markanız için son derece etkili sonuçlar verecektir.

CRM (Customer Relationship Management) Türkçe anlamı ile “Müşteri İlişkileri Yönetimi” demektir. Firmaların ve şirketlerin mevcut müşterileri ve potansiyel müşterileri ile olan iletişimi en verimli şekilde kullanabilecekleri yöntemler bütünüdür. Her şirket kendi içerisinde var olan bütün aşamaları kayıt altına alabileceği ve etkili stratejileri uygulayabileceği bir yazılım kullanmalıdır. Dolayısıyla her kurum mutlaka bir CRM programı kullanmalıdır.

E-Ticaret markanız için birçok avantaj sağlar. E-Ticaret sitesi mevcut ve potansiyel müşterileriniz için daha fazla ürün seçeneği sunar. Ürün ve hizmetlerini 7/24 bir şekilde ulaşılabilir konumdadır. Sanal bir mağazaya sahip olduğunuz için maddi yükünüz azalır. E-Ticaret siteleri ürün ve hizmet hakkındaki bilgileri müşterilere detaylı olarak sunar.

Web tasarımı bir web sitesinin görünen yüzü ile ilgilenirken web yazılımı bir web sitesinin arkada kalan ve web sitesinin temelini oluşturan bölümü ile ilgilenir. Web yazılımcılar, web sitesinin tasarımını işlevsel ve görünür hale getirmek için HTML, CSS, Javascript, PHP veya diğer programlama dillerini kullanır.

Web yazılım fiyatları web sitenizin neye ihtiyacı olduğuna göre değişmektedir. Fiyat belirlenmeden önce marka ve ürün ve hizmetleriniz ile ilgili detaylı bir sunum yapılmalı ve web yazılım fiyatı buna göre belirlenmelidir. Detaylı bilgi için İzmir web yazılım ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin

İle İlgili Detaylı Bilgi Alın

Hizmet detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim formundan veya iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

single-12